X
+48 790 555 615 biuro@hrsensor.pl

O nas

Pomagamy naszym Klientom budować skuteczną politykę personalną, która daje realne wyniki biznesowe. Wspieramy właścicieli i pracowników małych oraz średnich firm w nowoczesnym zarządzaniu. Pomagamy mądrze inwestować w budowanie kompetencji kadry menedżerskiej. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania HR.

HR Sensor to grupa ekspertów – trenerów biznesu i doradców z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Drogowskazem do działania są dla nas PROFESJONALIZM, PRAKTYKA i PASJA.

Wspieramy właścicieli i pracowników małych oraz średnich firm w rozwoju kompetencji niezbędnych do nowoczesnego prowadzenia działów personalnych. Specjalizujemy się w szkoleniach i usługach doradczych z zakresu human resources (HR), polityki kadrowo-płacowej oraz zarządzania zespołami. Dostarczamy najnowszą wiedzę niezbędną do optymalizacji funkcjonowania firm naszych klientów. W dostarczanych usługach bazujemy na aktualnej wiedzy, sprawdzonych modelach i wynikach badań.

Jesteśmy praktykami w swoich dziedzinach. Dzięki temu propozycja naszych szkoleń i doradztwa jest mocno osadzona w rzeczywistości biznesowej. Wiemy, jak skutecznie uczyć innych. Od wielu lat pracujemy ze studentami, grupami na szkoleniach i kursach.

HR Sensor to firma wpisana do Bazy Usług Szkoleniowych (BUR) oraz Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Realizujemy usługi rozwojowe dofinansowane ze środków unijnych.

Szkolimy

Organizujemy cykliczne szkolenia otwarte oraz zamknięte, dopasowane do indywidualnych potrzeb firm będących naszymi klientami. Główny cel naszych działań szkoleniowych to wspieranie rozwoju zawodowego osób odpowiedzialnych za rozwój i zarządzanie pracownikami i zespołami. Dostarczamy aktualną wiedzę branżową w zakresie procesów i narzędzi HR, zagadnień kadrowo-płacowych oraz nowoczesnego zarządzania. Pomagamy w rozwoju kompetencji niezbędnych do profesjonalnego wykonywania pracy.

O kwestiach trudnych, a czasami nudnych mówimy w interesujący sposób, angażujemy uczestników naszych szkoleń w aktywne zdobywanie wiedzy. Proponujemy nowoczesne i nowatorskie metody nauczania.

Poznaj naszą ofertę szkoleń

Przeglądaj szkolenia

Doradzamy

Wspieramy naszych klientów we wdrażaniu procesów human resources, kadrowo-płacowych oraz zarządzania zespołami. Usługi doradcze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Wiemy, że pożądane rezultaty daje proponowanie rozwiązań dopasowanych do danej organizacji i ludzi, którzy w niej pracują. Doradzając uważnie poznajemy i wnikliwie analizujemy sytuację klienta. Nie dajemy gotowych rozwiązań, ale doradzając bierzemy pod uwagę specyfikę….

Poznaj naszą ofertę usług doradczych

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania w sprawie szkolenia, napisz do nas. Skontaktujemy się z tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.


X
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ -10% NA PIERWSZE SZKOLENIE

Subscribe to our newsletter