X
+48 790 555 615 biuro@hrsensor.pl

O nas

Pomagamy naszym Klientom budować skuteczną politykę personalną, która daje realne wyniki biznesowe. Wspieramy właścicieli i pracowników małych oraz średnich firm w nowoczesnym zarządzaniu. Pomagamy mądrze inwestować w budowanie kompetencji kadry menedżerskiej. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania HR.

HR Sensor to grupa ekspertów – trenerów biznesu i doradców z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Drogowskazem do działania są dla nas PROFESJONALIZM, PRAKTYKA i PASJA.

Wspieramy właścicieli i pracowników małych oraz średnich firm w rozwoju kompetencji niezbędnych do nowoczesnego prowadzenia działów personalnych. Specjalizujemy się w szkoleniach i usługach doradczych z zakresu human resources (HR), polityki kadrowo-płacowej oraz zarządzania zespołami. Dostarczamy najnowszą wiedzę niezbędną do optymalizacji funkcjonowania firm naszych klientów. W dostarczanych usługach bazujemy na aktualnej wiedzy, sprawdzonych modelach i wynikach badań.

Jesteśmy praktykami w swoich dziedzinach. Dzięki temu propozycja naszych szkoleń i doradztwa jest mocno osadzona w rzeczywistości biznesowej. Wiemy, jak skutecznie uczyć innych. Od wielu lat pracujemy ze studentami, grupami na szkoleniach i kursach.

HR Sensor to firma wpisana do Bazy Usług Szkoleniowych (BUR) oraz Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Realizujemy usługi rozwojowe dofinansowane ze środków unijnych.

Jesteśmy partnerem biznesowym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W ramach partnerstwa wspieramy Uczelnię w dostosowywaniu programów kształcenia do bieżących potrzeb rynku pracy. Studenci AHE odbywają u nas praktyki.

Szkolimy

Organizujemy cykliczne szkolenia otwarte oraz zamknięte, dopasowane do indywidualnych potrzeb firm będących naszymi klientami. Główny cel naszych działań szkoleniowych to wspieranie rozwoju zawodowego osób odpowiedzialnych za rozwój i zarządzanie pracownikami i zespołami. Dostarczamy aktualną wiedzę branżową w zakresie procesów i narzędzi HR, zagadnień kadrowo-płacowych oraz nowoczesnego zarządzania. Pomagamy w rozwoju kompetencji niezbędnych do profesjonalnego wykonywania pracy.

O kwestiach trudnych, a czasami nudnych mówimy w interesujący sposób, angażujemy uczestników naszych szkoleń w aktywne zdobywanie wiedzy. Proponujemy nowoczesne i nowatorskie metody nauczania.

Poznaj naszą ofertę szkoleń

Przeglądaj szkolenia

Doradzamy

Wspieramy naszych klientów we wdrażaniu procesów human resources, kadrowo-płacowych oraz zarządzania zespołami. Usługi doradcze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Wiemy, że pożądane rezultaty daje proponowanie rozwiązań dopasowanych do danej organizacji i ludzi, którzy w niej pracują. Doradzając uważnie poznajemy i wnikliwie analizujemy sytuację klienta. Nie dajemy gotowych rozwiązań, ale doradzając bierzemy pod uwagę specyfikę….

Poznaj naszą ofertę usług doradczych

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania w sprawie szkolenia, napisz do nas. Skontaktujemy się z tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.


X
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ -10% NA PIERWSZE SZKOLENIE