X
+48 790 555 615 biuro@hrsensor.pl

Certyfikat jakości usług SUS 2.0 dla HR Sensor

Jakość naszych szkoleń, coachingów i doradztwa została potwierdzona! HR Sensor dołączyła do firm mogących pochwalić się Standardem Usług  Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0.

CZYM JEST SUS 2.0?

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej. Opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS) wykorzystuje doświadczenie rynkowe i eksperckie całego środowiska z obszaru usług szkoleniowo-rozwojowych.

Standard SUS 2.0 został zatwierdzony przez PARP jako spełniający wymagania systemu zapewnienia jakości usług firm szkoleniowo-rozwojowych, które chcą uzyskać wpis do Bazy Usług Rozwojowych jako podmiotów świadczących usługi dofinansowane z EFS (BUR).

Wymagania standardu ujęte są w 4 kategorie, dotyczące:

JAKIE KORZYŚCI DAJE SUS 2.0?

Potwierdzenie jakości naszych usług przez firmę DEKRA Certification to przede wszystkim znak jakości tego, co nasi Klienci otrzymują we współpracy z nami i silna motywacja do dalszego rozwoju.

Dzięki uzyskaniu standardu jakości:

  1. https://www.dekra-certification.com.pl/certyfikacja-sus.html

Autor: Sylwia Szymańska

Pozostałe wpisy na blogu

Zobacz najnowsze artykuły

Kryzys oczami psychologa

Świat stanął przed ogromnym wyzwaniem. Sytuacja pandemii wpływa na gospodarkę, kondycję firm, pracowników i nasze codzienne życie. Z każdej (...)

27 marca 2020
7
Poznaj FRIS®

Czym jest FRIS®? Jak sprawdza się w pracy w biznesie, czy indywidualnym rozwoju? Jak pomaga zwiększyć efektywność naszego działania? (...)

14 marca 2020
47
FRIS®owe popołudnie w FABRYCE

Ponownie gościmy w Centrum Kreatywności Fabryka w Łodzi. Dziękujemy za  zaproszenie do korzystania z tej pięknej przestrzeni. Już w (...)

09 marca 2020
12
Employee experience w małej firmie

Duże firmy, korporacje coraz częściej w swojej polityce personalnej uwzględniają działania mające na celu budowanie takiego miejsca pracy, które (...)

18 lutego 2020
37
Zobacz wszystkie

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania w sprawie szkolenia, napisz do nas. Skontaktujemy się z tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.


X
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ -10% NA PIERWSZE SZKOLENIE

Subscribe to our newsletter