X
+48 790 555 615 biuro@hrsensor.pl

Dni Uczenia się Dorosłych 2019. Partnerujemy kampanii!

Miło nam poinformować, że HR Sensor został partnerem kampanii “Dni uczenia się dorosłych”. We wrześniu organizujemy bezpłatne warsztaty dla wszystkich, którym idea uczenia się przez całe życie jest bliska.

DNI UCZENIA SIĘ DOROSŁYCH to kampania społeczna wspierająca dorosłych w kształtowaniu i rozwijaniu nawyku ciągłego uczenia się. Została zainicjowana w latach 80tych, jest cyklicznie realizowana w wielu krajach pod egidą UNESCO jako Adults Learner’s Week lub Festival of Learning.

W Polsce odbyło się kilka edycji kampanii, począwszy od 2009 roku. Tegoroczna polska edycja odbywa się pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu ds. UNESCO. Organizatorem kampanii jest Polska Izba Firm Szkoleniowych (www.pifs.org.pl).
@dniuczeniasiedoroslych

Jakie są cele “Dni uczenia się dorosłych”?

Wszyscy – organizatorzy oraz partnerzy kampanii, mają wspólne cele, którymi kierują się w organizacji wydarzeń.

  1. Chcemy pokazać, że uczenie się przez całe życie jest nie tylko koniecznie, ale przede wszystkim zmienia człowieka i jego życie na lepsze. Ułatwia funkcjonowanie na rynku pracy, poprawia jakość życia i ułatwia czerpanie z niego przyjemności.
  2. Chcemy, żeby uczenie się stało się stylem życia i sposobem na spędzanie wolnego czasu w sposób atrakcyjny i twórczy.
  3. Chcemy pokazać Polakom mnogość tematów, form i metod, które są dostępne na wyciągnięcie ręki – i pomóc im czerpać z tego, co jest dostępne tuż obok albo w Internecie (www.edurosli.pl).

Gdzie, kiedy i dla kogo?

Kampania będzie prowadzona w całej Polsce w dniach od 15 września do 15 października 2019. To szereg bezpłatnych wydarzeń, dla osób w różnym wieku. W ramach „Dni uczenia się dorosłych” będą realizowane wydarzenia w bardzo różnej formie: dni i noce otwarte, warsztaty, szkolenia, plenerowe treningi, seminaria, spotkania i dyskusje, webinaria (czyli szkolenia on-line), konferencje, kongresy, dni kariery i targi, pikniki, wycieczki, happeningi i pokazy, programy radiowe i telewizyjne, wywiady i artykuły w czasopismach i Internecie czy wystawy. Inwencja organizatorów w zachęcaniu do edukowania się nie zna granic.

Biuro Koordynatora Kampanii: Polska Izba Firm Szkoleniowych, Londyńska 19, 03-921 Warszawa.

Co proponuje HR Sensor?

W ramach “Dni uczenia się dorosłych 2019” zapraszamy do nas na bezpłatne warsztaty.

  1. Budowanie marki osobistej w social media – 15.09.2019.
  2. Pracowniku, poznaj swoje prawa – 21.09.2019.

Warsztat 1. Budowanie marki osobistej w social media.

Pierwszy warsztat to spotkanie na temat budowania własnego wizerunku w mediach społecznościowych. 15 września 2019, u nas przy ul.Piotrkowskiej 29, przez kilka godzin będzie okazja do poznawania tajników budowania marki osobistej na FB, LinkedIn, Instagramie.

Wstęp wolny, po rejestracji na naszej stronie.

Na warsztacie:

Niezależnie od tego, czy masz swój biznes, czy pracujesz na etacie – dbanie o własną markę jest konieczne. Mądrze budowany obraz własnej osoby w social media to podstawa pozytywnego wyróżnienia się, rozwoju zawodowego, pozyskiwania wartościowych kontaktów, nowej pracy.

Warsztat2. Pracowniku, poznaj swoje prawa!

Drugi warsztat to popołudnie z prawem pracy.  W ciekawy, angażujący uczestników sposób wprowadzimy uczestników w zawiłości praw pracownika. 21 września 2019, u nas przy ul.Piotrkowskiej 29, będzie możliwość zadawania pytań naszemu ekspertowi od spraw kadrowo-płacowych na temat praw i obowiązków pracownika i pracodawcy, zawierania umów w związku z podejmowaniem pracy dla danej firmy.

Wstęp wolny, po rejestracji na naszej stronie.

Na warsztacie:

Zapraszamy, bo warto 😃

#hrsesnorszkolenia #hrsensorłódź @dniuczeniasiedoroslych

Autor: Sylwia Szymańska

Pozostałe wpisy na blogu

Zobacz najnowsze artykuły

Trudne rozmowy menedżerskie. Jak mądrze zwalniać pracownika?

Można powiedzieć, że firmę poznaje się nie tylko po tym, jak wita pracowników, ale także jak ich żegna. A (...)

06 maja 2020
199
Jak można zwolnić pracownika? O rozwiązaniu stosunku pracy.

Rozwiązywanie stosunku pracy nie jest łatwym zadaniem. Za każdym razem, gdy zapada trudna decyzja o rozstaniu należy się do (...)

04 maja 2020
88
Utrata pracy. Jak zadbać o dobry początek?

Od miesiąca funkcjonujemy w nowej, trudnej rzeczywistości związanej z pandemią COVID-19. Nieodłącznym skutkiem obostrzeń narzuconych na każdego z nas (...)

12 kwietnia 2020
138
Zwolnienia z pracy w trakcie pandemii COVID-19 – webinar

Wspólnie z Akademią HR zapraszamy na bezpłatny webinar na temat zwolnień z pracy. Partneruje nam Centrum Kreatywności Fabryka. Obecna (...)

03 kwietnia 2020
70
Zobacz wszystkie

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania w sprawie szkolenia, napisz do nas. Skontaktujemy się z tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.


X
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ -10% NA PIERWSZE SZKOLENIE