X
+48 790 555 615 biuro@hrsensor.pl

FRIS®owe popołudnie w FABRYCE

Ponownie gościmy w Centrum Kreatywności Fabryka w Łodzi. Dziękujemy za  zaproszenie do korzystania z tej pięknej przestrzeni. Już w kwietniu wspólnie z Elżbietą Przywarą organizujemy warsztat “Stwórz dream team z FRIS®”. Zapraszamy! Będzie inspirująco, kolorowo, rozwojowo.

Centrum Kreatywności FABRYKA to innowacyjne miejsce co-workingowe, warsztatowe i wystawiennicze. Tu,w pięknym miejscu na Księżym Młynie, kultura łączy się z technologią. W  CK FABRYKA cyklicznie odbywają się wydarzenia, eventy i spotkania z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły.

Adres: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Łódź, ul. Tymienieckiego 22 G.

Warsztat “Stwórz dream team z FRIS®

Jako licencjonowany partner FRIS® Style Myślenia  zapraszamy na warsztat metody FRIS®”. Warsztat skierowany jest do wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się, czym jest FRIS® i jak można wykorzystać tę metodę w swojej pracy.

Zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w warsztacie? Może to Cię przekona?

W trakcie warsztatu:

Warsztat poprowadzi Elżbieta Przywara – trenerka biznesu i certyfikowany praktyk metody FRIS®, według której myśli jak ZAWODNIK, działa jak REALISTA.

Kilka dni przed “majówką”, 29 października 2020, w godz. 17:00-20:00, jesteśmy dla Was w Centrum Kreatywności.

A co Ela mówi o FRIS®?

Pracowałam w kilku zespołach, zarządzałam, mam wgląd w sytuacje zespołowe dzięki pracy indywidualnej z menadżerami. To, co wybija się na pierwszy plan zespołu, który określimy mianem dream team to dobra atmosfera, która w nim panuje. Nie da się jej zaprogramować, ani nakazać. Jest efektem świadomej pracy menadżera tworzącego zespół, w którym jego członkowie wykonują zadania, które dają im satysfakcję oraz rozumieją swoją różnorodność, co ułatwia im efektywnie się komunikować.

Moje doświadczenie pokazuje, że FRIS® to metoda diagnozy pracowników i zespołu, która znakomicie sprawdza się w budowaniu efektywnych zespołów. FRIS®-owa analiza zespołu daje odpowiedzi pytania:

Zapisy na warsztat

Chcesz spotkać się z nami? Wystarczy, że zarejestrujesz się na: https://hrsensor.pl/szkolenia/zarzadzanie/stworz-dream-team-z-fris/Z uwagi na praktyczny, interaktywny charakter spotkania, pracujemy w małej grupie. Do zobaczenia 🙂

Autor: Sylwia Szymańska

Pozostałe wpisy na blogu

Zobacz najnowsze artykuły

Kryzys oczami psychologa

Świat stanął przed ogromnym wyzwaniem. Sytuacja pandemii wpływa na gospodarkę, kondycję firm, pracowników i nasze codzienne życie. Z każdej (...)

27 marca 2020
7
Poznaj FRIS®

Czym jest FRIS®? Jak sprawdza się w pracy w biznesie, czy indywidualnym rozwoju? Jak pomaga zwiększyć efektywność naszego działania? (...)

14 marca 2020
47
Employee experience w małej firmie

Duże firmy, korporacje coraz częściej w swojej polityce personalnej uwzględniają działania mające na celu budowanie takiego miejsca pracy, które (...)

18 lutego 2020
37
Certyfikat jakości usług SUS 2.0 dla HR Sensor

Jakość naszych szkoleń, coachingów i doradztwa została potwierdzona! HR Sensor dołączyła do firm mogących pochwalić się Standardem Usług  Szkoleniowo-Rozwojowych (...)

18 stycznia 2020
31
Zobacz wszystkie

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania w sprawie szkolenia, napisz do nas. Skontaktujemy się z tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.


X
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ -10% NA PIERWSZE SZKOLENIE

Subscribe to our newsletter