X
+48 790 555 615 biuro@hrsensor.pl

FRIS®owe popołudnie w FABRYCE

Ponownie gościmy w Centrum Kreatywności Fabryka w Łodzi. Dziękujemy za  zaproszenie do korzystania z tej pięknej przestrzeni. Już w kwietniu wspólnie z Elżbietą Przywarą organizujemy warsztat “Stwórz dream team z FRIS®”. Zapraszamy! Będzie inspirująco, kolorowo, rozwojowo.

Centrum Kreatywności FABRYKA to innowacyjne miejsce co-workingowe, warsztatowe i wystawiennicze. Tu,w pięknym miejscu na Księżym Młynie, kultura łączy się z technologią. W  CK FABRYKA cyklicznie odbywają się wydarzenia, eventy i spotkania z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły.

Adres: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Łódź, ul. Tymienieckiego 22 G.

Warsztat “Stwórz dream team z FRIS®

Jako licencjonowany partner FRIS® Style Myślenia  zapraszamy na warsztat metody FRIS®”. Warsztat skierowany jest do wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się, czym jest FRIS® i jak można wykorzystać tę metodę w swojej pracy.

Zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w warsztacie? Może to Cię przekona?

W trakcie warsztatu:

Warsztat poprowadzi Elżbieta Przywara – trenerka biznesu i certyfikowany praktyk metody FRIS®, według której myśli jak ZAWODNIK, działa jak REALISTA.

Kilka dni przed “majówką”, 29 października 2020, w godz. 17:00-20:00, jesteśmy dla Was w Centrum Kreatywności.

A co Ela mówi o FRIS®?

Pracowałam w kilku zespołach, zarządzałam, mam wgląd w sytuacje zespołowe dzięki pracy indywidualnej z menadżerami. To, co wybija się na pierwszy plan zespołu, który określimy mianem dream team to dobra atmosfera, która w nim panuje. Nie da się jej zaprogramować, ani nakazać. Jest efektem świadomej pracy menadżera tworzącego zespół, w którym jego członkowie wykonują zadania, które dają im satysfakcję oraz rozumieją swoją różnorodność, co ułatwia im efektywnie się komunikować.

Moje doświadczenie pokazuje, że FRIS® to metoda diagnozy pracowników i zespołu, która znakomicie sprawdza się w budowaniu efektywnych zespołów. FRIS®-owa analiza zespołu daje odpowiedzi pytania:

Zapisy na warsztat

Chcesz spotkać się z nami? Wystarczy, że zarejestrujesz się na: https://hrsensor.pl/szkolenia/zarzadzanie/stworz-dream-team-z-fris/Z uwagi na praktyczny, interaktywny charakter spotkania, pracujemy w małej grupie. Do zobaczenia 🙂

Autor: Sylwia Szymańska

Pozostałe wpisy na blogu

Zobacz najnowsze artykuły

Trudne rozmowy menedżerskie. Jak mądrze zwalniać pracownika?

Można powiedzieć, że firmę poznaje się nie tylko po tym, jak wita pracowników, ale także jak ich żegna. A (...)

06 maja 2020
199
Jak można zwolnić pracownika? O rozwiązaniu stosunku pracy.

Rozwiązywanie stosunku pracy nie jest łatwym zadaniem. Za każdym razem, gdy zapada trudna decyzja o rozstaniu należy się do (...)

04 maja 2020
88
Utrata pracy. Jak zadbać o dobry początek?

Od miesiąca funkcjonujemy w nowej, trudnej rzeczywistości związanej z pandemią COVID-19. Nieodłącznym skutkiem obostrzeń narzuconych na każdego z nas (...)

12 kwietnia 2020
138
Zwolnienia z pracy w trakcie pandemii COVID-19 – webinar

Wspólnie z Akademią HR zapraszamy na bezpłatny webinar na temat zwolnień z pracy. Partneruje nam Centrum Kreatywności Fabryka. Obecna (...)

03 kwietnia 2020
70
Zobacz wszystkie

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania w sprawie szkolenia, napisz do nas. Skontaktujemy się z tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.


X
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ -10% NA PIERWSZE SZKOLENIE