X
+48 790 555 615 biuro@hrsensor.pl

Popołudnie w Sky Hub – optymalizacji kosztów pracy

Dzielimy się wiedzą! Tym razem w przyjaznej przestrzeni co-workingowej Sky Hub. 24 października nasz ekspert ds. kadr i płac Paweł Łuczak pokaże, jak można optymalizować koszty zatrudnienia pracowników.

Sky Hub to miejsce przyjazne dla każdego. Można w nim skorzystać  z doradztwa, prelekcji, warsztatów i spotkań biznesowych. Tutaj mogą znaleźć wsparcie startupy, innowatorzy i młode firmy z regionu łódzkiego. To niekomercyjna przestrzeń stworzona przez Województwo Łódzkie. Tym bardziej dziękujemy, za zaproszenie!

Co proponujemy na popołudnie w Sky Hub?

Wiemy, że w  życiu każdego startupu, który przeszedł przez początkową fazę niepewności pojawia się moment, w którym konieczne są dodatkowe ręce do pracy. Niezwykle ważnym jest, aby posiadać świadomość kosztów związanych z poszczególnymi formami współpracy – nie tylko tych pokazywanych przez kalkulator wynagrodzeń.

W trakcie warsztatu Paweł zabierze uczestników w podróż po świecie płac. Na konkretnych przykładach zaprezentuje każdy rodzaj zatrudnienia i współpracy ze wskazaniem nie tylko kosztów bezpośrednich, jak podatki czy ZUS, ale również dodatkowych, zazwyczaj niedostrzeganych bądź pomijanych.

Dla kogo może to być temat przydatny i ważny?

Zapraszamy!

24.10.2019. godz. 17:00

Red Tower, Łódź ul. Piotrkowska 148/150 XV p.

 

Autor: Sylwia Szymańska

Pozostałe wpisy na blogu

Zobacz najnowsze artykuły

Trudne rozmowy menedżerskie. Jak mądrze zwalniać pracownika?

Można powiedzieć, że firmę poznaje się nie tylko po tym, jak wita pracowników, ale także jak ich żegna. A (...)

06 maja 2020
199
Jak można zwolnić pracownika? O rozwiązaniu stosunku pracy.

Rozwiązywanie stosunku pracy nie jest łatwym zadaniem. Za każdym razem, gdy zapada trudna decyzja o rozstaniu należy się do (...)

04 maja 2020
88
Utrata pracy. Jak zadbać o dobry początek?

Od miesiąca funkcjonujemy w nowej, trudnej rzeczywistości związanej z pandemią COVID-19. Nieodłącznym skutkiem obostrzeń narzuconych na każdego z nas (...)

12 kwietnia 2020
138
Zwolnienia z pracy w trakcie pandemii COVID-19 – webinar

Wspólnie z Akademią HR zapraszamy na bezpłatny webinar na temat zwolnień z pracy. Partneruje nam Centrum Kreatywności Fabryka. Obecna (...)

03 kwietnia 2020
70
Zobacz wszystkie

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania w sprawie szkolenia, napisz do nas. Skontaktujemy się z tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.


X
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ -10% NA PIERWSZE SZKOLENIE